ما که هستیم…

تاریخچه شرکت سانال آذر تبریز

خط تولید سانال آذر تبریز

شرکت سانال آذر تبریز در سال ۱۳۸۲ با هدف تولید انواع عایق های رطوبتی و مصالح ساختمانی در شهرک آیت الله هاشمی رفسنجانی (شهرک تخصصی صنایع ساختمانی) تاسیس گردید. این مجتمع تولیدی پس از دریافت پروانه بهره برداری، با بهره گیری از منابع انسانی متخصص و کارشناس اقدام به تجهیز خط تولید تمام اتوماتیک طبق استانداردهای جهانی نمود. شرکت سانال آذر تبریز از آغاز کار، سعی بر تولید محصولاتی بر پایه اصول علمی، کیفیت برتر و رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین دلیل با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد.

هدف و خط مشی سانال آذر تبریز:

  • کیفیتاستفاده از کارشناسان و افراد مجرب در کنترل کیفیت محصول
  • مواد اولیهتامین مواد اولیه مرغوب و درجه یک در راستای تولید محصول
  • آسایش مردمتضمین آسایش و رفاه مشتریان عزیز
  • استانداردرعایت تمام اصول و قوانین استاندارد در تولید محصول
خط تولید سانال آذر تبریز

شرکت سانال آذر تبریز با تامین مواد اولیه مرغوب و رعایت کامل اصول کنترل کیفی، بر هدف اعتماد و آسایش مصرف کنندگان و مشتریان عزیز متمرکز بوده و همچنان کوشیده است تا محصولاتی با ماندگاری بالا، سازگار با هر نوع آب و هوا و شرایط زیست محیطی و نیز قیمت مناسب ارائه دهد.

بنیان گذاران شرکت سانال آذر تبریز با اعتقاد به اصل مشتری مداری و با تکیه بر تجربیات ارزشمند خود، راه خدمت بیشتر به جامعه مدیریت کشور را فراهم نموده اند. عزم و اراده هیئت مدیره سازمان نیز در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده است که این مجموعه را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش، بخشی از دغده های اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع نماید.

خط تولید سانال آذر تبریز

ویدئوگرافی

ما مشتاق همکاری با شما هستیم

ارتباط با واحد فروش و خدمات پس از فروش 

هدف شرکت سانال آذر تبریز، تولید انواع عایق های رطوبتی محافظ سطوح ساختمانی مطابق با استانداردهای کیفی روز دنیا، جلب رضایت مشتریان و تامین نیاز بازار می باشد.

شركت سانال آذر تبریز بر آن است تا با توسعه و گسترش محصولات و خدمات از لحاظ كمي و كيفي در بازار ايران و كشورهاي همسايه، نقش خود را در بازار پررنگ تر کرده و با تمرکز بر صادرات مستمر به اقصی نقاط دنیا و همكاري با شركت هاي بزرگ بين المللي مرتبط با محصولات و خدمات شركت، تبدیل به یک برند جهانی شود.