محصولات و خدمات ما…

logopaein3
isoline
logopaein2

شرکت سانال آذر تبریز، تولیدکننده عایق های رطوبتی با برندهای پایتخت، ایزولاین و عمارت ساز می باشد. در این مجتمع تولیدی تمامی عایق های رطوبتی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مطابق با استانداردهای کنترل کیفی جهانی تولید شده و علاوه بر آن، کارشناسان و متخصصان مجرب و کاربلد به صورت شبانه روز جهت بهبود هرچه بیشتر محصول تولیدی در تلاشند. از دیگر ویژگی های برتر ایزوگام های تولید شده در سانال آذر تبریز، می توان به سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف، عمر مفید بیشتر، قیمت مناسب و سهولت خرید و نصب آن اشاره کرد. هم چنین، تولیدات شرکت سانال آذر تبریز تحت نظر آزمایشگاه های مجهز این مجموعه و باتوجه به مناطق مختلف آب و هوایی و دمایی تولید و عرضه می گردد. تمامی عایق های رطوبتی این مجتمع، دارای نشان استاندارد ملی ایران و گواهینامه CE و ISO9001 می باشد.

در ادامه به بررسی ویژگی های هر یک از برندهای عایق رطوبتی شرکت سانال آذر تبریز می پردازیم. 

مشخصات کلی محصولات

پایتخت

ایزوگام پایتخت یکی از برندهای عایق رطوبتی تولید شده در شرکت سانال آذر تبریز می باشد. عایق رطوبتی پایتخت، لایه ای قیری و تشکیل شده از دولایه تیشو و پلی استر (الیاف پشم شیشه) با قیر پالایشگاهی به همراه یک سری مواد پلیمری و ترکیبات انحصاری شرکت سانال آذر تبریز می باشد. ایزوگام پایتخت در دو نوع دسته بندی فویل دار دارای عایق (آلومینیومی) و بدون فویل با فیلم پلی استیلی تولید می شود.

عایق رطوبتی پایتخت که جزء عایق های رطوبتی ساختمانی چندمنظوره می باشد، پوششی جهت جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت سطوحی چون کف، بام و پی ساختمان، استخر، دیوار، لوله های آب و گاز، مخازن آب، پایه پل ها و تونل ها نصب و چسبانده می شود.

عمارت ساز