محصولات ما…

lacbam logo smaller
logopaein3
isoline
logopaein2

شرکت سانال آذر تبریز، تولیدکننده عایق های رطوبتی با برندهای لاک بام، پایتخت، Isoline PRUF IL و عمارت ساز می باشد. در این مجتمع تولیدی تمامی عایق های رطوبتی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مطابق با استانداردهای کنترل کیفی جهانی تولید شده و علاوه بر آن، کارشناسان و متخصصان مجرب و کاربلد به صورت شبانه روز جهت بهبود هرچه بیشتر کیفیت محصول تولیدی در تلاشند. از دیگر ویژگی های برتر ایزوگام های تولید شده در سانال آذر تبریز، می توان به سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف، عمر مفید بیشتر، قیمت مناسب و سهولت خرید و نصب آن اشاره کرد. هم چنین، تولیدات شرکت سانال آذر تبریز تحت نظر آزمایشگاه های مجهز این مجموعه و باتوجه به مناطق مختلف آب و هوایی و دمایی، تولید و عرضه می گردد. تمامی عایق های رطوبتی این مجتمع، دارای نشان استاندارد ملی ایران و گواهینامه CE و ISO9001 می باشند.

در ادامه به بررسی ویژگی های هر یک از برندهای عایق رطوبتی شرکت سانال آذر تبریز می پردازیم. 

محصولات سانال آذر

لاک بام

ایزوگام لاک بام

عایق رطوبتی (ایزوگام) لاک بام از بهترین برندهای عایق رطوبتی شرکت سانال آذر تبریز می باشد. ایزوگام لاک بام، دارای لایه های قیری، تیشو و پلی استر (الیاف پشم شیشه) به همراه مواد پلیمری و ترکیبات خاص دیگر می باشد. این محصول در انواع فویل دار با روکش (آلومینیومی) و بدون فویل با فیلم پلی اتیلن تولید می شود.

عایق رطوبتی لاک بام کاربرد چندمنظوره دارد و از نفوذ نم و رطوبت به داخل سطوح جلوگیری می کند. ایزوگام لاک بام برای سطوحی مانند کف، بام و پی ساختمان، استخر، دیوار، لوله های آب و گاز، مخازن آب، پایه پل ها و تونل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

lacbam logo w

ضخامت ایزوگام لاک بام بیش از 4 میلیمتر می باشد که لایه های آن از قیر اصلاح شده پالایشگاهی با پلیمر A.P.P (به میزان 70 % در هر متر مربع) به همراه دو لایه تیشو (الیاف شیشه نخدار  66 نخ) و پلی استر 160 گرمی با رویه خارجی فویل آلومینیومی 14 میکرون می باشد. لایه تیشو استحکام و خاصیت کشسانی عایق را تامین کرده و لایه پلی استر با جذب بیشتر مواد قیری خاصیت چسبندگی و عدم نفوذپذیری عایق را افزایش می دهد. ایزوگام لاک بام به صورت ساده و فویل دار تولید و ارائه می شود.

مشخصات فنی ایزوگام لاک بام
طول10 ± 0.1 متر
عرض1 ± 0.01 متر
ضخامت4 ± 0.5 میلی متر
وزن42 کیلوگرم
نقطه اشتعال250°C
مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیروطولی 40kg/5cm
عرضی 30kg/5cm
نوع مخلوط اشباع کنندهقیر پالایشگاهی اصلاح شده با پلیمر A.P.P
نوع بسترپلی استر سوزنی نبافته 160گرم + تیشو 66 نخ ( الیاف شیشه )
جنس رویه خارجیفویل آلومینیوم 14 میکرون
جنس رویه داخلیفیلم پلی اتیلن

پایتخت

ایزوگام پایتخت

عایق رطوبتی (ایزوگام) پایتخت یکی از برندهای تولید شده در شرکت سانال آذر تبریز می باشد. ایزوگام پایتخت، متشکل از لایه ای قیری و دولایه تیشو و پلی استر (الیاف پشم شیشه) با قیر پالایشگاهی به همراه یک سری مواد پلیمری و ترکیبات انحصاری شرکت سانال آذر تبریز می باشد. ایزوگام پایتخت در دو نوع دسته بندی فویل دار دارای عایق (آلومینیومی) و بدون فویل با فیلم پلی اتیلن تولید می شود.

عایق رطوبتی پایتخت که جزء عایق های رطوبتی ساختمانی چندمنظوره می باشد، پوششی جهت جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت سطوحی چون کف، بام و پی ساختمان، استخر، دیوار، لوله های آب و گاز، مخازن آب، پایه پل ها و تونل ها نصب و چسبانده می شود.

DSC 4009
DSC_3088

ایزوگام پایتخت شامل یک غشاء 4 میلیمتری از قیر اصلاح شده  پالایشگاهی با پلیمر A.P.P (به میزان 70 % در هر متر مربع) به همراه دو لایه تیشو (الیاف شیشه نخدار  66 نخ) و پلی استر 160 گرمی با رویه خارجی فویل آلومینیومی 16 میکرون می باشد. لایه اول تیشو که دارای 66 نخ می باشد، باعث استحکام خاصیت کشسانی عایق و لایه دوم که پلی استر می باشد باعث جذب بیشتر مواد قیری می شود و همچنین مانع از نفوذپذیری عایق رطوبتی در برابر رطوبت و آب می باشد. این محصول به دو صورت ساده و فویل دار تولید و ارائه می شود.

مشخصات فنی ایزوگام پایتخت ساده
طول10 ± 0.1 متر
عرض1 ± 0.01 متر
ضخامت4 ± 0.2 میلی متر
وزن42 کیلوگرم
نقطه اشتعال250°C
مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیروطولی 40kg/5cm
عرضی 30kg/5cm
نوع مخلوط اشباع کنندهقیر پالایشگاهی اصلاح شده با پلیمر A.P.P
نوع بسترپلی استر سوزنی نبافته 160گرم + تیشو 66 نخ ( الیاف شیشه )
جنس رویه خارجیفیلم پلی اتیلن
جنس رویه داخلیفیلم پلی اتیلن

344874593 صندوق خوب

با پایتخت

             خیالت تخت!

Isoline PRUF IL

ایزوگام Isoline PRUF IL

عایق رطوبتی (ایزوگام) Isoline PRUF IL یکی از بهترین و مرغوب ترین تولیدات شرکت سانال آذر تبریز می باشد. این محصول با بکارگیری به روزترین دانش علمی صنعت عایق دنیا و با مواد اولیه مرغوب، تولید شده است. ایزوگام Isoline PRUF IL به پشتوانه تیم تحقیقات فنی در شرکت سانال آذر تبریز در آزمایشگاه های مجهز این شرکت مورد آزمایش  قرار گرفته و با گذر کردن از مراحل کنترل کیفی، توانسته از محصولات مشابه پیشی گیرد.

عایق رطوبتی Isoline PRUF IL شامل یک غشاء 4 میلیمتری از قیر اصلاح شده پالایشگاهی با پلیمر A.P.P (به میزان 68 % در هر متر مربع) به همراه دو لایه تیشو (الیاف شیشه  نخدار  66 نخ) و پلی استر 140 گرمی با رویه خارجی فویل آلومینیومی 14 میکرون می باشد. لایه تیشو به خاصیت انعطاف پذیری عایق استحکام بخشیده و لایه پلی استر باعث جذب بیشتر مواد قیری و همچنین مانع از نفوذپذیری عایق رطوبتی در برابر رطوبت و آب می باشد. 

DSC 4074
کارخانه فوم اردبیل 1

حفظ خواص فیزیکی در شرایط مختلف آب و هوایی، چسبندگی بیشتر، طول عمر و کیفیت بالا و سهولت نصب از ویژگی های این محصول به شمار می رود. از این محصول می توان در کلیه مکان هایی که نیاز به عایق رطوبتی قیری دارند، استفاده نمود.

موارد کلی کاربرد عایق رطوبتی Isoline PRUF IL به شرح ذیل می باشد:

پشت بام‌ها، نمای ساختمان، ایرانیت، پی ساختمان، استخرها، مخازن آب استخرها و سونا، تونل‌ها، عایق بندي کانال هاي آب و زهکش ها، سرویس‌های بهداشتی و حمام، سردخانه‌ها، سدها، پل‌های هوایی، باند فرودگاه، پارکینگ‌های طبقاتی، لوله‌های آب، گاز و نفت.

مشخصات فنی ایزوگام Isoline PRUF IL ساده
طول10 ± 0.1 متر
عرض1 ± 0.01 متر
ضخامت4 ± 0.2 میلی متر
وزن42 کیلوگرم
نقطه اشتعال250°C
مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیروطولی 40kg/5cm
عرضی 30kg/5cm
نوع مخلوط اشباع کنندهقیر پالایشگاهی اصلاح شده با پلیمر A.P.P
نوع بسترپلی استر سوزنی نبافته 140گرم + تیشو 66 نخ ( الیاف شیشه )
جنس رویه خارجیفیلم پلی اتیلن
جنس رویه داخلیفیلم پلی اتیلن

عمارت ساز

ایزوگام عمارت ساز

iso studio 12 scaled

عایق رطوبتی (ایزوگام) عمارت ساز یکی از بهترین و اقتصادی ترین برندهای عایق رطوبتی شرکت سانال آذر تبریز می باشد. در تولید این محصول از بهترین مواد اولیه درجه یک و ترکیبات خاص شرکت سانال آذر استفاده شده است. ایزوگام عمارت ساز با استفاده از دانش به روز کارشناسان این شرکت و با به کارگیری تجهیزات مدرن تمام اتوماتیک تولید شده است. هم چنین این محصول با گذر از تمام آزمایش های انحصاری سانال آذر توانسته به بهترین عایق رطوبتی مورد انتخاب برای داخل و خارج کشور تبدیل شود.

با توجه به مرغوبیت مواد قیری استفاده شده در تولید ایزوگام عمارت ساز، خاصیت چسبندگی و استحکام آن بیشتر بوده و باعث می شود با شرایط های متنوع آب و هوایی سازگار باشد. به همین دلیل مناسب ترین گزینه برای صادرات به کشورهای مختلف جهان به شمار می رود.

WhatsApp Image 2021-01-11 at 10.11.33 (1)

ایزوگام عمارت ساز شامل یک غشاء 3.7  میلیمتری از قیر اصلاح شده پالایشگاهی با پلیمر A.P.P (به میزان 65 % در هر متر مربع) به همراه دو لایه تیشو (الیاف شیشه  نخدار  66 نخ) و پلی استر 120 گرمی با رویه خارجی فویل آلومینیومی 14 میکرون می باشد. لایه های تیشو و پلی استر باعث حفظ خاصیت انعطاف پذیری و جذب بیشتر مواد قیری می شوند. درنتیجه از نفوذ رطوبت و آب جلوگیری می کنند. این محصول به صورت ساده، طرحدار و فویل دار تولید می شود.

IMG-20220210-WA0001

مشخصات فنی ایزوگام عمارت ساز ساده
طول10 ± 0.1 متر
عرض1 ± 0.01 متر
ضخامت3.7 ± 0.2 میلی متر
وزن2 ± 40 کیلوگرم
نقطه اشتعال250°C
مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیروطولی 40kg/5cm
عرضی 30kg/5cm
نوع مخلوط اشباع کنندهقیر پالایشگاهی اصلاح شده با پلیمر A.P.P
نوع بسترپلی استر سوزنی نبافته 120گرم + تیشو 66 نخ ( الیاف شیشه )
جنس رویه خارجیفیلم پلی اتیلن
جنس رویه داخلیفیلم پلی اتیلن

logo mark1

همیشه همراه شما هستیم…

تولید بهترین ایزوگام سانال آذر تبریز

 

دریافت سفارش، بارگیری و ارسال سریع

ما با تکنولوژی روز همگام می شویم تا

برترین و بهترین کالا و خدمات را ارائه دهیم

پشتیبانی

واحد پشتیبانی محصول توسط متخصصین مجرب و کارشناس، جهت ارائه راه حل های کارشناسی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

تحقیق و توسعه

متخصین ما در واحد تحقیق و توسعه در راستای کسب دانش تخصصی و حفظ و ارتقای محصول تلاش می کنند.

بسته بندی و نگهداری

سیستم مدرن و استاندارد بسته بندی، نگهداری و انبار کالا جهت حفظ کیفیت محصول تولیدی می باشد.

مشاوره محصول

جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات نمایندگی ها و مشتری های عزیز، واحد مشاوره در خدمت شما عزیزان می باشد.

سیستم نظرسنجی

سیستم نظرسنجی  گسترده ما پذیرای پیشنهادات و نظرات از تمامی نمایندگی ها و مشتریان عزیز می باشد.

حمل و ارسال کالا

حمل کالاهای تولید شده با توجه به استانداردهای حمل در جهت حفظ کیفیت محصول انجام می گیرد.