بهترین ایزوگام کدام است؟

بهترین ایزوگام کدام است؟

در بین برندهای مختلف ایزوگام، بهترین ایزوگام کدام است و چگونه می توانیم آن را تشخیص دهیم؟ ویژگی های ایزوگام باکیفیت چیست؟ بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام را از کجا می توان تهیه کرد؟

زمانی که تصمیم می گیرید پشت بام، دیوار و یا هر سطح دیگری را عایق بندی کنید، سوالاتی از این قبیل پیش می آیند که به دنبال پاسخ برای آن ها هستید. در این حالت مطمئنا، کیفیت را اولویت قرار داده و به دنبال بهترین ایزوگام هستید تا از هدر رفت هزینه ها و زمان جلوگیری کنید. برای آشنایی با بهترین ایزوگام و ویژگی های آن با ادامه مقاله همراه باشید. هم چنین خواندن مقاله های ایزوگام چیست؟ و انواع ایزوگام را به شما پیشنهاد می کنیم.

ایزوگام یکی از انواع عایق های رطوبتی چندمنظوره است که برای عایق بندی قسمت های مختلف ساختمان مانند پشت بام، دیوار، کف آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و یا محیط های دیگری همچون پارکینگ ها، باندهای فرودگاه، مخازن آب و گاز مورد استفاده قرار می گیرد. ایزوگام به دلیل داشتن خواصی از قبیل دوام و ماندگاری بیشتر، سازگاری با محیط های گوناگون و قابل نصب بر روی انواع سطوح از توجه ویژه ای برخوردار است.

مواد اولیه به کار رفته در تولید ایزوگام، در تعیین سطح کیفیت و افزایش طول عمر آن تاثیر بسزایی دارد. از این رو شناخت ویژگی های بهترین ایزوگام و تشخیص آن در هنگام خرید جزء مسائل ضروری است. امروزه ایزوگام های مختلفی با انواع و طرح های گوناگون در بازار عرضه می شوند که برای انتخاب بهترین آن ها، بایستی با ویژگی های مهم یک ایزوگام باکیفیت آشنا باشیم.

بهترین ایزوگامویژگی های بهترین ایزوگام چیست؟

فاکتورهای بسیاری در تضمین کیفیت ایزوگام نقش دارند که در هنگام انتخاب بهترین ایزوگام باید به آن ها توجه شود. در حال حاضر، کارخانجات بی شماری در سطح کشور تولید کننده انواع عایق های رطوبتی ایزوگام هستند. یکی از مهم ترین موارد در تولید ایزوگام، رعایت تمام اصول استاندارد ملی می باشد. سازمان ملی استاندارد ایران، قوانین و مقرراتی را برای تولید ایزوگام مشخص کرده است، که مجتمع های تولیدی بایستی بر طبق آن عمل نمایند. بنابراین هنگام انتخاب بهترین ایزوگام، باید توجه کرد که نشان استاندارد و مشخصات استاندارد ایزوگام بر روی آن درج شده باشد.

از جمله مواردی که جزء استانداردهای تولید ایزوگام شمرده می شوند، می توان به خاصیت انعطاف پذیری، مقاومت کششی، عدم نفوذپذیری آب، ضخامت، طول و عرض، وزن، مقاومت در برابر گرما و سرما و غیره اشاره کرد. مواد اولیه به کار رفته در تولید ایزوگام، در تعیین سطح کیفیت آن نقش بسزایی دارد، به طوری که استفاده از قیر پالایشگاهی مرغوب و الیاف داخلی درجه یک، مقاومت ایزوگام را بیشتر کرده و عمر مفید آن را افزایش می دهد.

بهترین ایزوگام های موجود در بازار از قیر پالایشگاهی 70-60 و مواد پلیمری مانند اتکتیک پلی پروپیلن تهیه می شوند. ایزوگام تولید شده با قیر خالص نسبت به قیر دمیده کیفیت و قیمت بالاتری دارد. ایزوگام تولید شده با مواد اولیه مرغوب، حدود 20-15 سال ماندگاری دارند که البته عواملی همچون آب و هوای محل اجرای ایزوگام، زاویه تابش نور خورشید بر آن و همچنین شرایط نصب و نگهداری از آن نیز در طول عمر ایزوگام دخیل هستند.

بر طبق اصول استاندارد ملی، هر رول ایزوگام استاندارد بایستی بین 38 تا 45 کیلوگرم وزن داشته باشد. از طرفی باید توجه داشته باشید که وزن بالای ایزوگام، ملاکی برای بالا بودن کیفیت محصول نیست. ایزوگام ها در رول های 10 متری و با عرض یک متر تولید می شوند. هم چنین ضخامت استاندارد ایزوگام ها 3.8 الی 4.2 و یا حتی 5 میلیمتر می باشد. باید توجه کرد که وزن و ضخامت ایزوگام متناسب با یکدیگر باشند (مثلا برای ایزوگام با وزن 42 کیلوگرم، ضخامت آن باید بالای 4 میلیمتر باشد).

علاوه بر موارد ذکر شده، دارا بودن ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر برای ایزوگام بسیار ضروری است. هم چنین، تمامی مشخصات و اطلاعات ایزوگام تولید شده بایستی با یک برچسب بر روی آن چسبانده شوند. این مشخصات شامل نام ایزوگام، نام شرکت تولید کننده، مشخصات فنی ایزوگام، نشان استاندارد ایران، استاندارد CE اروپا، استاندارد ISO 9001 و تاریخ تولید آن می باشند. 

برچسب بهترین ایزوگام استاندراد
برچسب بهترین ایزوگام استاندراد

ایزوگام ها با توجه به منطقه مورد نظر برای نصب، در انواع متنوعی تولید می شوند که تفاوت آن ها در میزان مواد اولیه و فرمول ساخت آن می باشد. مناطق مختلفی با شرایط های آب و هوایی و زیست محیطی خاصی وجود دارند و ایزوگام مورد استفاده در این مناطق باید سازگار با تغییرات جوی آن ها باشد. به همین دلیل ایزوگام هایی ویژه مناطق معتدل، گرمسیر و سردسیر تولید می شوند که در هنگام انتخاب ایزوگام بایستی به آن توجه کرد.

لازم به ذکر است که تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در ساخت ایزوگام باید تمامی استاندارد های مورد نیاز را داشته باشند. امروزه دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک برای تولید ایزوگام ساخته شده اند، البته نظارت کارشناسان و متخصصان این حوزه پیرامون فرآیند تولید ایزوگام ضروری است.

خط تولید سانال آذر تبریزشرکت سانال آذر تبریز، بهترین برندهای ایزوگام را با رعایت اصول استاندارد ملی و با استفاده از مواد اولیه مرغوب از جمله قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می کند. متخصصان و کارشناسان مجرب سانال آذر تمامی قوانین و الزامات تولید استاندارد را به کار می گیرند تا ضمن تولید ایزوگام باکیفیت، رضایت خاطر مصرف کنندگان عزیز را تامین کنند. حال وقت آن است که سری به پشت بام خانه تان بزنید و در صورت نیاز برای اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کرده و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

نحوه تشخیص بهترین ایزوگام چگونه است؟

مهم ترین گام برای تشخیص ایزوگام باکیفیت، شناخت استانداردهای مشخص شده برای تولید ایزوگام می باشد. بهترین راهکار برای کسب دانش در این زمینه، مشاوره با افراد متخصص این حوزه است. در این قسمت از مقاله سعی کرده ایم با استفاده از تخصص های کارشناسان مجموعه تولیدی سانال آذر، نکاتی را در زمینه تشخیص بهترین ایزوگام در اختیار شما قرار دهیم. در صورت نیاز می توانید با کارشناسان سانال آذر تماس بگیرید، تا متناسب با نیازتان بهترین اطلاعات را در اختیار شما مشتریان ارجمند قرار دهند.

 

برای تشخیص ایزوگام باکیفیت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 • در تولید ایزوگام از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب (قیر 70-60 پالایشگاهی و الیاف درجه یک با گرماژ بالا) استفاده شده باشد.
 • ماندگاری و طول عمر ایزوگام، بالا (15 الی 20 سال) باشد، به عبارت دیگر، بعد از پنج الی شش سال دچار آسیب های جدی نشود.
 • قدرت جذب آب توسط ایزوگام، پایین باشد (برخی از ایزوگام ها بعد از 24 ساعت، آب را جذب کرده و به لایه های زیرین خود، منتقل می کنند).
 • دارای ضخامت و وزن استانداردی باشد (دو فاکتور ضخامت و وزن باید متناسب با یکدیگر باشند).
 • برای ایزوگام های فویل دار، فویل از آلیاژ مناسبی تهیه شده باشد.
 • ایزوگام تولید شده، متناسب با شرایط گرم و سرد محیط باشد (به عبارتی با شرایط جوی منطقه موردنظر سازگاری داشته و در شرایط سرد، حالت شکننده نداشته باشد).
 • به هنگام حرارت دهی و نصب ایزوگام، از چسبندگی ایده آل برخوردار باشد.
 • بیمه نامه معتبر و ضمانت پس از فروش داشته باشد.
 • ایزوگام در بسته بندی مناسب (رول های 10 متری) تولید شده و دارای نشان استاندارد و برچسب حاوی مشخصات فنی باشد.
 • ایزوگام در شرکت معتبر و با تجهیزات مدرن تولید شده باشد.

لزوم استفاده از ایزوگام باکیفیت چیست؟

عایق های رطوبتی متنوعی در انواع و طرح های گوناگون و با قیمت های مختلف در حال تولید شدن هستند. عایق های ارزان قیمت، طبیعتا کیفیت پایین تری نیز خواهند داشت. دلیل این امر، استفاده از مواد اولیه ارزان قیمت و با سطح کیفی پایین در تولید آن می باشد. ایزوگام های با کیفیت پایین، با توجه به مواد اولیه مورد استفاده در آن ها، دوام و ماندگاری کمتری دارند. از طرفی ممکن است ماهیت عایق بودن را به خوبی نداشته باشند و بعد از مدتی نتوانند از نفوذ رطوبت و آب به سطوح زیرین جلوگیری نمایند.

خرید ایزوگام های بی کیفیت و ارزان قیمت در طولانی مدت خسارت های مالی برای مصرف کننده به همراه دارد. هم چنین باعث هدر رفت انرژی و زمان می شود. زیرا باعث می شود فرد بعد از مدتی مجبور شود زمانی را اختصاص داده تا ایزوگام با کیفیتی تهیه کند و علاوه بر هزینه ی خرید، باید هزینه ای برای جدا کردن ایزوگام قبلی، نصب و باربری هم بپردازد. ضرب المثل انگلیسی “من آنقدر پولدار نیستم که اجناس ارزان قیمت بخرم” نیز مصداق بارز این مسئله است.

علاوه بر این ها، ایزوگام های بی کیفیت به مرور زمان باعث تخریب محل مورد نظر در برابر تغییرات آب و هوایی می شوند. بنابراین بهتر است در هنگام خرید ایزوگام فاکتورهایی مانند کیفیت، ماندگاری و قیمت مدنظر قرار داده شود، تا ضمن تامین حفاظت محیط مورد نظر، از دوباره کاری و پرداخت هزینه های گزاف خودداری شود. پس در هنگام خرید ایزوگام دقت کنید و در صورت نیاز به مشاوره، با کارشناسان مجموعه ی ما تماس بگیرید.

دستگاه های تمام اتوماتیک سانال آذر تبریز

بهترین ایزوگام مجموعه تولیدی سانال آذر تبریز کدام است؟

شرکت سانال آذر تبریز، بهترین ایزوگام با برندهای پایتخت، ایزولاین و عمارت ساز تولید می کند. تمامی ایزوگام های این مجموعه، از بهترین قیر 70-60 پالایشگاهی و لایه های پلی استر و تیشو درجه یک تولید می شوند. شرکت سانال آذر تبریز با تنوع در تولید و تضمین کیفیت، حرف اول را می زند.

ایزوگام های ما با ضخامت بیش از 4 میلی متر و وزن 42 الی 45 کیلوگرم، بهترین انتخاب برای تامین نیازهای شما در زمینه عایق بندی پشت بام، دیوار، سرویس های بهداشتی، استخر و … می باشد. عایق های تولید شده در این شرکت دارای ضمانت و بیمه نامه رسمی می باشد. پیشنهاد می شود با جدیدترین و باکیفیت ترین محصولات ما آشنا شوید. 

 

چرا باید به ما اعتماد کنید و ایزوگام مورد نیاز خود را از ما تهیه کنید؟

شرکت سانال آذر تبریز، انواع عایق های رطوبتی را با مواد اولیه مرغوب در بالاترین کیفیت تولید می کند. ایزوگام های این مجتمع، از استانداردهای لازم برای مصصارف گوناگون برخوردار بوده و کیفیت برتر آن ها تضمین شده است. برای تهیه عایق های تولید شده مطابق با فرآیند و فرمول به روز، بهترین انتخاب خرید از سانال آذر  تبریز می باشد. ویژگی های برتر ایزوگام های سانال آذر تبریز به صورت زیر است: 

 • استفاده از مواد اولیه درجه یک (قیر 70-60 پالایشگاهی و دو لایه تیشو 66 نخ و پلی استر)
 • ضخامت و وزن استاندارد
 • دارای چسبندگی بیشتر
 • بسته بندی و برچسب متناسب با محصول
 • با صرفه از نظر اقتصادی در عین داشتن بالاترین کیفیت
 • گستردگی شبکه فروش در سراسر کشور و خارج از کشور
 • طول عمر بیش از 20 سال
 • ارائه ی بیمه نامه ی رسمی 10 سال
 • ارائه ی خدمات پس از فروش
 • سابقه ی بالاتر از 15 سال
 • تولید شده با تجهیزات مدرن و تمام اتوماتیک

 

چگونه می توانید بهترین ایزوگام را از شرکت سانال آذر تبریز تهیه کنید؟

 • می توانید با بهترین محصولات ما از طریق سایت آشنا شده و برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و نحوه ثبت سفارش با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. 
 • می توانید در انتخاب بهترین ایزوگام با واحد مشاوره و فروش ما تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.
 • می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید و پس از انتخاب ایزوگام موردنیاز خود، ثبت سفارش کنید.
 • می توانید به صورت حضوری به دفاتر فروش ما در شهرهای مختلف ایران مراجعه کنید و پس از انتخاب ایزوگام موردنیاز خود، ثبت سفارش کنید.

 

مجموعه تولیدی سانال آذر تبریز با تولید انواع ایزوگام در بهترین رده های کیفی با استفاده از مواد اولیه مرغوب در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!